Piaggio největší evropský výrobce motocyklů a skútrů

patří k ke špičce v šíři nabídky a je tvůrcem trendů a špičkových technologických inovací v jejich výrobě.  

Aktuálním modelem, který představí, je inovovaný model oblíbené tříkolky MP3. Prezentace v Paříži je logickým krokem, neboť právě Francie a Paříž jsou Mekkou těchto vozidel a na světě neexistuje jiné město, kde by bylo oblíbenější a kde by jich jezdilo více. 

S celkovým prodejem  přesahujícím 150.000 ks této modelové řady Piaggio zásadně změnilo pohled na bezpečnost a způsob pohybu ve městě,  a to i díky homologaci, kde v podstatě "dvoustopé vozidlo",  mohou řídit i majitelé řidičských průkazů skupiny B (pro osobní automobily).

Současná modernizace, přináší komplexní zlepšení, např, novou modernější karoseriii, více úložných prostorů včetně většího podsedlového prostoru na 2 integrální přílby, které přispívají ke komfortu užívání, či aplikací systémů ABS a kontrolu trakce ASR (Anti-Slip-Regulation), které zase zlepšují její bezpečnost. Dalším vylepšením jsou větší přední 13" kola s novým designem ráfků, úprava přední i zadní části, které přispívají k  dynamičtějšmu a atraktivnějšímu vzhledu..

Pozvaní zástupci největšího českého zpravodajského portálu idnes.cz a deníku Mladá Fronta, sdělí první dojmy z představení.

 

Galerie: