PRIMAVERA 50 4T 

Tento model historicky navazuje na svou jmenovkyni uvedenou na trh v roce 1968, která byla vhledem k charateristickým znakům značky VESPA – propojení funkce a designu - velmi úspěšná. Vzhledem k výročí uvedení modelu Primavera na trh je v modelovém roce 2018 nabízena mimo jiné i ve výročních barvách k padesátinám modelu.
Typické jsou čisté designové linie, jež charakterizují Vespu od samotného počátku výroby a výrazně tak esteticky propojují  tradici s moderními technologiemi, které se skrývají pod kapotáží u modelové řady Primavera 50/ 125. Klasická celonosná karoserie se vyznačuje tuhostí a nově vyvinuté přední odpružení se zavěšením ASS (Enhanced Sliding Suspemsion) přispívá k lepší ovladatelnosti a komfortu za jízdy a tím i zvýšení bezpečnosti.
Zvětšený podsedlový prostor je možno elektricky otevřít pomocí tlačítka pod displejem, v přední části před koleny je odkládací prostor. Inovovaná přístrojová deska kombinuje analogový ukazatel rychlosti a digitální displej zobrazuje např. hodiny, ujeté kilometry, stav paliva.
Propracovaný design je dotažen k dokonalosti sladěním barev laku a potahu sedla, s možností dokoupení bohaté nabídky příslušenství popř. chromovaných doplňků.
Výrobce nabízí tento model i s motorem čtyřtaktním 125 (Vespa Primavera 125 ).

CENA:  74 900 Kč

Disponibilní barvy:

Technický popis:

GALERIE: