GTS 300ie ABS / GTS 300ie TOURING ABS E4

Modely Vespa GTS Super s motorizací 125 i 300 se vždy vyznačovaly prostorem a dynamikou s charakteristickými rysy Vespy.
V letošním roce se dalším vyspělým techologickým vybavením dostávají do čela mezi touto kategorií skútrů, neboť ve stadardní výbavě poslytuje mimo motroru plnícího emisní normu EURO4 :
*       Přední ESS (Enhanced Sliding Suspension) zavěšení (bezpečné zavěšení se zvýšeným zdvihem a sníženým odporem třením přispívá ke kvalitnější funkci tlumiče a tím k bezpečnější a komfortnější jízdě)
*       2-kanálový ABS brzdový systém (vyspělý systém ABS snižuje riziko smyku a pádu) 
*       ASR (kontrolu trakce) 
*      Vespa Multimedia Platform (VMP) pro propojení vozidla se smartphony (umožňuje přenos dat do moderních telefonů, a to jak údajů o vozidle (rychlost, spotřeba,motorické parametry výkonu a kroutícího momentu, stavu baterie) tak i geografické, jako jsou body zájmu (čerpací stanice, servisy apod).
 
Díky těmto vyspělým technologiím se stává nová generace Vespy řady GTS na špici moderních skútrů, jež se stává díky těmto technologiím i jedním z nejbezpečnějších skútrů na světě.
K dalším přednostem patří větší podsedlový prostorpohodlnější sedlo a nová přístrojová deska vycházející ze základu modelu Primavera.
Verze GTS 300 ie Touring ABS je navíc doplněn o výbavu ideální na cestování. Přední a zadní chromovaný nosič na zavazadla, čelní štítek pro ochranu před nepřizní počasí a boční stojánek pro snadnější manipulaci a krátkodobé parkování. To vše najdeme ve verzi Touring, která  je vždy ve speciální barevné edici.

CENA: GTS 300ie ABS/ASR                              140900 Kč
               GTS 300ie TOURING ABS/ASR          149900 Kč

Disponibilní barvy:

GTS 300ie ABS/ASR E4              :    ČERNÁ - MODROŠEDÁ - BÉŽOVÁ - SVĚTLE MODRÁ
GTS 300ie Touring ABS/ASR E4:    ČERVENÁ - HNĚDÁ
 

Technický popis:

 

GALERIE: