VESPA GTV 300ie Sei Giorni ABS/ASR

Modely Vespa řady GTS 300 se vždy vyznačovaly prostorem a dynamikou s charakteristickými rysy Vespy. Na základě tohoto modelu je uveden v modelovém roce 2018 nový designový skvost - model GVT 300ie Sei Giorni (=Šestidenní)..
Nadále se dalším vyspělým techologickým vybavením drží v čele této kategorie skútrů, neboť ve stadardní výbavě poslytuje mimo motoru plnícího emisní normu EURO4 :
*       Přední ESS (Enhanced Sliding Suspension) zavěšení (bezpečné zavěšení se zvýšeným zdvihem a sníženým odporem třením přispívá ke kvalitnější funkci tlumiče a tím k bezpečnější a komfortnější jízdě)
*       2-kanálový ABS brzdový systém (vyspělý systém ABS snižuje riziko smyku a pádu) 
*       ASR (kontrolu trakce) 
*      Vespa Multimedia Platform (VMP) pro propojení vozidla se smartphony (umožňuje přenos dat do moderních telefonů, a to jak údajů o vozidle (rychlost, spotřeba,motorické parametry výkonu a kroutícího momentu, stavu baterie) tak i geografické, jako jsou body zájmu (čerpací stanice, servisy apod).
K dalším přednostem patří větší podsedlový prostorpohodlnější sedlo a nová přístrojová deska.
 
Díky těmto vyspělým technologiím se stává nová generace Vespy GTV stejně jako základní model GTS na špici moderních skútrů, jež se stává díky těmto technologiím i jedním z nejbezpečnějších skútrů na světě.
 

CENA:        GTV 300ie SEI GIORNI ABS/ASR E4             152900 Kč  

Disponibilní barvy:

GTS 300ie SEI GIORNI ABS/ASR E4: ZELENÁ MATNÁ
 

GALERIE: